سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی

خبرهای ویژه

» داستانک » تکه از کتاب «چرا عقب مانده ایم»

تاریخ انتشار : 1398/06/05 - 4:48

 کد خبر: 13369
 651 بازدید

تکه از کتاب «چرا عقب مانده ایم»

در کشور دانمارک با قطار سفر میکردم. بچه ای بسیار شلوغ میکرد. خواستم او را آرام کنم به او گفتم اگر آرام باشد برای او شکلات خواهم خرید. آن بچه قبول کرد و آرام شد. قطار به مقصد رسید و من هم خیلی عادی از قطار پیاده شده و راهم را کشیدم و رفتم. ناگهان […]

تکه از کتاب «چرا عقب مانده ایم»

در کشور دانمارک با قطار سفر میکردم. بچه ای بسیار شلوغ میکرد.

خواستم او را آرام کنم به او گفتم اگر آرام باشد برای او شکلات خواهم خرید. آن بچه قبول کرد و آرام شد. قطار به مقصد رسید و من هم خیلی عادی از قطار پیاده شده و راهم را کشیدم و رفتم.

ناگهان پلیس مرا خواند و اعلام نمود شکایتی از شما شده مبنی بر اینکه به این بچه دروغ گفته ای. به او گفته ای شکلات میخرم ولی نخریدی.

با کمال تعجب بازداشت شدم در آنجا چند مجرم دیگر بودند مثل دزد و قاچاقچی آنها با نظر عجیبی به من می نگریستند که تو دروغ گفته ای آن هم به یک بچه به هر حال جریمه شده و شکلات را خریدم و عبارتی بر روی گذرنامه ام ثبت کردند که پاک نمودن آن برایم بسیار گران تمام شد

آنها گدای یک بسته شکلات نبودند. آنها نگران بدآموزی بچه شان بودند و اینکه اعتمادش را نسبت به بزرگترها از دست بدهد و فردا اگر پدر و مادرش حرفی به او زدند او باور نکند اما در کشور ما، گول زدن به عنوان روش تربیتی استفاده می شود.

📚 چرا عقب مانده‌ایم
👤 علی محمد ایزدی

 


برچسب ها : ,
دسته بندی : داستانک

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات

سامانه پیامکی


برزگران | مجری و مشاور دیجیتال مارکتینگ (سئو)