خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » نیکولو شیرا خبرنگار مشهور ایتالیایی از تمایل ناپولی به خرید سردار آزمون خبر داد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۵

 کد خبر: 37106
 15 بازدید

نیکولو شیرا خبرنگار مشهور ایتالیایی از تمایل ناپولی به خرید سردار آزمون خبر داد

ترجمه توییت تماس های بین ناپولی و سردار آزمون ادامه دارد جونتولی، مدیر ناپولی به مهاجم ایرانی زنیت علاقه زیادی داشته و ماهها است که عملکرد او را دنبال می کند ماسیمو کاررا در مورد سردار گفت “سردار استعداد بزرگی بوده، ضربات او مانند بازیکنان بزرگ است و می تواند زیر نظر گتوزو تبدیل به […]

نیکولو شیرا خبرنگار مشهور ایتالیایی از تمایل ناپولی به خرید سردار آزمون خبر داد

ترجمه توییت تماس های بین ناپولی و سردار آزمون ادامه دارد جونتولی، مدیر ناپولی به مهاجم ایرانی زنیت علاقه زیادی داشته و ماهها است که عملکرد او را دنبال می کند ماسیمو کاررا در مورد سردار گفت “سردار استعداد بزرگی بوده، ضربات او مانند بازیکنان بزرگ است و می تواند زیر نظر گتوزو تبدیل به یک قهرمان شود  .

نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا مدعی شده است که نام سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت روسیه در فهرست خرید‌های تابستانی تیم فوتبال ناپولی قرار گرفته و اورلیو دلورنتیس، مالک باشگاه ناپولی نیز موافقت خود با جذب این بازیکن ملی‌پوش را به مدیران باشگاه اعلام کرده است.

کوریره نوشته است که دلورنتیس در واقع در ماه ژانویه برای آغاز مذاکرات با زنیت برای خرید آزمون چراغ سبز نشان داده بود و اولین قدم‌ها برای انجام این کار هم برداشته شد، اما به دلیل عدم وجود سهمیه برای حضور بازیکنان غیراروپایی در ترکیب تیم، امکان جذب وی فراهم نبود. این نشریه از آزمون ۲۵ ساله به‌عنوان گزینه‌ای یاد کرده است که هم جنارو گتوسو، سرمربی تیم و هم کریستیانو جیونتولی، مدیر ورزشی باشگاه به جذب وی تمایل دارند.

طبق گزارش نشریه چاپ رم، فعلاً با شرایطی که در ایتالیا به دلیل شیوع کرونا به وجود آمده است، مشخص نیست که چه زمانی امکان از سر گیری تلاش‌های ناپولی برای جذب آزمون فراهم شود، اما باشگاه ایتالیایی برای خرید بازیکن تیم ملی ایران مصمم است و به زودی مذاکراتش با باشگاه روسی را از سر خواهد گرفت.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار ورزشی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات

پنل اس ام اس

logo-samandehi