سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی

خبرهای ویژه

» علم و تکنولوژی » احتمال استفاده از دوربین سلفی پاپ آپ در نوکیا ۸.۲

تاریخ انتشار : 1398/06/02 - 5:39

 کد خبر: 12826
 404 بازدید

احتمال استفاده از دوربین سلفی پاپ آپ در نوکیا ۸.۲

🔺اطلاعات جدید به معرفی گوشی نوکیا ۸.۲ تا پیش از پایان سال جاری میلادی اشاره می کنند. به نظر می رسد این دستگاه به دوربین سلفی پاپ آپ مجهز می شود. 🔺نزدیک به ۸ ماه پیش شرکت HMD Global از گوشی نوکیا ۸.۱ به صورت رسمی رونمایی کرد و حال به نظر می رسد این […]

احتمال استفاده از دوربین سلفی پاپ آپ در نوکیا ۸.۲

🔺اطلاعات جدید به معرفی گوشی نوکیا ۸.۲ تا پیش از پایان سال جاری میلادی اشاره می کنند. به نظر می رسد این دستگاه به دوربین سلفی پاپ آپ مجهز می شود.

🔺نزدیک به ۸ ماه پیش شرکت HMD Global از گوشی نوکیا ۸.۱ به صورت رسمی رونمایی کرد و حال به نظر می رسد این شرکت در حال توسعه دستگاه جایگزین آن است. بر اساس اطلاعاتی که به تازگی از سوی MySmartPrice در اختیار رسانه ها قرار گرفته، نوکیا ۸.۲ با تغییرات زیادی از راه می رسد.

🔺شرکت HMD Global از سال گذشته بسیاری از گوشی های هوشمند نوکیا را مجهز به برش نمایشگر وارد بازار کرده است. به نظر می رسد این شرکت قصد دارد این رویه را تغییر دهد و نوکیا ۸.۲ را با دوربین سلفی پاپ آپ معرفی کند.

🔺بر اساس اطلاعات جدید، گوشی هوشمند آینده نوکیا به دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی پاپ آپ مجهز می شود. با توجه به این موضوع، نوکیا ۸.۲ فاقد بریدگی و یا حفره درون نمایشگر خواهد بود.


برچسب ها :
دسته بندی : علم و تکنولوژی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات

سامانه پیامکی


برزگران | مجری و مشاور دیجیتال مارکتینگ (سئو)