سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی

خبرهای ویژه

» علم و تکنولوژی » احتمال استفاده از نمایشگر OLED در تبلت ها و لپتاپ های اپل

تاریخ انتشار : 1398/06/05 - 5:25

 کد خبر: 13475
 359 بازدید

احتمال استفاده از نمایشگر OLED در تبلت ها و لپتاپ های اپل

🔺شایعات به این موضوع اشاره می کنند که اپل به علت کاهش فروش گوشی های هوشمند خود، قصد دارد تبلت ها و لپتاپ های خود را به نمایشگر OLED مجهز کند. 🔺این احتمال وجود دارد که اپل از نمایشگر OLED در محصولات بیشتری استفاده کند. اپل از روی خواسته خود قصد استفاده از این پنل […]

احتمال استفاده از نمایشگر OLED در تبلت ها و لپتاپ های اپل

🔺شایعات به این موضوع اشاره می کنند که اپل به علت کاهش فروش گوشی های هوشمند خود، قصد دارد تبلت ها و لپتاپ های خود را به نمایشگر OLED مجهز کند.

🔺این احتمال وجود دارد که اپل از نمایشگر OLED در محصولات بیشتری استفاده کند. اپل از روی خواسته خود قصد استفاده از این پنل ها را ندارد، بلکه باید با سامسونگ دیسپلی به توافق برسد. بر اساس گزارش های گذشته، اپل نتوانست مطابق قراردادش با سامسونگ پنل OLED کافی برای آیفون های تولیدی خود خریداری کند. بر اساس اطلاعاتی که به تازگی از سوی ETnews منتشر شده، این قرارداد شاید باعث شود پنل های OLED سامسونگ در محصولات جدید اپل حضور پیدا کنند. در حقیقت تبلت های و لپ تاپ های اپل مقصد این پنل ها خواهد بود.

🔺این موضوع یکی از راه حل ها برای رفع مشکلات میان اپل و سامسونگ است، بنابراین نمی توان آن را قطعی دانست. اپل از نمایشگر OLED در گوشی های آیفون XS و XS مکس استفاده می کند.
@it_24


برچسب ها : ,
دسته بندی : علم و تکنولوژی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات

سامانه پیامکی


برزگران | مجری و مشاور دیجیتال مارکتینگ (سئو)