سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی

خبرهای ویژه

» علم و تکنولوژی » برگر کینگ و هوش مصنوعی

تاریخ انتشار : 1398/06/02 - 8:06

 کد خبر: 12941
 438 بازدید

برگر کینگ و هوش مصنوعی

یکی از جذاب ترین آزمایش هایی که اخیرا در حوزه هوش مصنوعی اجرا می شود، آزمایشی است که به بررسی و پیشبینی رفتار سفارش دهندگان، پیش از دریافت دستورات آنان می پردازد. تصور کنید وارد رستورانی می شوید و تقاضای منو می کنید اما پیش از آن که سفارش دهید خود گارسون به شما می […]

برگر کینگ و هوش مصنوعی

یکی از جذاب ترین آزمایش هایی که اخیرا در حوزه هوش مصنوعی اجرا می شود، آزمایشی است که به بررسی و پیشبینی رفتار سفارش دهندگان، پیش از دریافت دستورات آنان می پردازد.
تصور کنید وارد رستورانی می شوید و تقاضای منو می کنید اما پیش از آن که سفارش دهید خود گارسون به شما می گوید شما میل دارید همبرگر مکزیکی با سالاد سفارش دهید و اتفاقا در ذهن شما هم همین سفارش وجود دارد.
این همان مکانیسمی است که برگر کینگ در تلاش است اجرا کند و به نظر می رسد چندان ناموفق هم نبوده است. این مکانیسم مبتنی بر هوش مصنوعی است و بر اساس سن، جنسیت، نژاد و برخی ویژگی های رفتاری به سرعت حدس می زند شما چه غذایی دوست دارید. طبیعی است که در برخی موارد نیز این سیستم اشتباه می کند. اما نکته مشخص این است که اگر این طرح موفقیت بالای ۷۰ درصد کسب کند، می تواند یکی از انقلابی ترین سیستم های سفارش غذا در جهان باشد.
اما این تنها طرح جالبی نیست که وارد رستوران ها شده است. این روزها حضور ربات ها در رستوران ها عادی شده و حتی ثبت سفارش نیز در بسیاری از رستوران با کمک ربات ها انجام می شود.


برچسب ها :
دسته بندی : علم و تکنولوژی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات

سامانه پیامکی


برزگران | مجری و مشاور دیجیتال مارکتینگ (سئو)