سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی

خبرهای ویژه

» علم و تکنولوژی » تصاویر و مشخصات هواوی نوا ۵i پرو لو رفت

تاریخ انتشار : 1398/06/02 - 8:04

 کد خبر: 12937
 409 بازدید

تصاویر و مشخصات هواوی نوا ۵i پرو لو رفت

🔺تصاویر و مشخصات هواوی نوا ۵i پرو در اختیار رسانه ها قرار گرفت. انتظار می رود این دستگاه همزمان با هواوی میت ۳۰ لایت وارد بازار می شود. 🔺پیش از عرضه گوشی های نوا ۵i، نوا ۵ و نوا ۵ پرو در ماه گذشته، شایعاتی درباره وجود گوشی نوا ۵i پرو نیز بر سر زبان […]

تصاویر و مشخصات هواوی نوا ۵i پرو لو رفت

🔺تصاویر و مشخصات هواوی نوا ۵i پرو در اختیار رسانه ها قرار گرفت. انتظار می رود این دستگاه همزمان با هواوی میت ۳۰ لایت وارد بازار می شود.

🔺پیش از عرضه گوشی های نوا ۵i، نوا ۵ و نوا ۵ پرو در ماه گذشته، شایعاتی درباره وجود گوشی نوا ۵i پرو نیز بر سر زبان ها افتاد؛ اما شرکت هواوی در آن زمان هیچ اشاره ای به این محصول نکرد. اکنون کتابچه راهنمای هواوی نوا ۵i پرو لو رفته و خبر وجود این گوشی، مورد تایید قرار گرفته است. در حال حاضر، موارد تبلیغی گوشی Nova 5i Pro نیز افشا شده و اطلاعات کاملی درباره این گوشی در دسترس است.

🔺گوشی هواوی نوا ۵i پرو از یک صفحه نمایش با اندازه ۶.۲۶ اینچ بهره می برد که دارای نسبت تصویر ۱۹.۵:۹ است. نسبت نمایشگر به بدنه این اسمارت فون برابر با ۹۰.۷ درصد است. یک دوربین ۳۲ مگاپیکسلی نیز در گوشه چپ و درون یک حفره کوچک به چشم می خورد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : علم و تکنولوژی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات

سامانه پیامکی


برزگران | مجری و مشاور دیجیتال مارکتینگ (سئو)