سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی

خبرهای ویژه

» اخبار تکنولوژی » عینک واقعیت مجازی تاشو سامسونگ

تاریخ انتشار : 1398/05/15 - 7:51

 کد خبر: 12085
 475 بازدید

عینک واقعیت مجازی تاشو سامسونگ

به نقل از انگجت، سامسونگ در حال بررسی امکان ساخت عینک واقعیت مجازی آن هم از نوع تاشو است، چرا که یکی از آخرین اختراعات جدید این شرکت به این موضوع اختصاص دارد.   اسناد و مدارکی که سامسونگ به اداره ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده ارائه کرده است، یک دستگاه تاشو را […]

عینک واقعیت مجازی تاشو سامسونگ

به نقل از انگجت، سامسونگ در حال بررسی امکان ساخت عینک واقعیت مجازی آن هم از نوع تاشو است، چرا که یکی از آخرین اختراعات جدید این شرکت به این موضوع اختصاص دارد.

 

اسناد و مدارکی که سامسونگ به اداره ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده ارائه کرده است، یک دستگاه تاشو را نشان می‌دهد که شبیه به عینک‌های معمولی است، البته با قاب و دسته‌هایی ضخیم‌تر برای قرار دادن اجزای الکترونیکی آن.

 

در حالی که محصول نهایی می‌تواند به شدت متفاوت باشد، طراحی کنونی یک نمونه است که نشان می‌دهد هر گاه دسته‌های عینک باز شود به طور خودکار روشن می‌شود.

 

عینک واقعیت مجازی سامسونگ

عینک واقعیت مجازی سامسونگ

 

زمانی که دسته‌های عینک باز شوند، پروژکتور تعبیه شده روی یکی از دسته‌ها، تصاویر را روی صفحه نمایش کوچکی که روی میدان دید کاربر قرار دارد، می‌اندازد.

برای اطمینان از اینکه دستگاه به طور تصادفی خاموش نشود، به نظر می‌رسد سامسونگ در فکر استفاده از حسگرهای مغناطیسی است تا اطمینان حاصل کند که کاربر عمداً عینک را می‌بندد.

از آنجایی که این طرح فعلاً فقط یک پرونده ثبت اختراع است، ممکن است هیچ وقت به واقعیت تبدیل نشود.

سامسونگ درباره اجزای خاصی که قصد استفاده از آن را در این عینک جدید دارد، صحبت نکرده است.

 

منبع: ایسنا


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار تکنولوژی , علم و تکنولوژی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات

سامانه پیامکی


برزگران | مجری و مشاور دیجیتال مارکتینگ (سئو)