سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی

خبرهای ویژه

» علم و تکنولوژی » نسل جدید کتابخوان آمازون کیندل اوسیس معرفی شد

تاریخ انتشار : 1398/06/05 - 5:29

 کد خبر: 13483
 347 بازدید

نسل جدید کتابخوان آمازون کیندل اوسیس معرفی شد

🔺نسل جدید کتابخوان آمازون کیندل اوسیس از راه رسید. این کتابخوان قابلیت تنظیم دمای رنگ نمایشگر را برای کاربر به همراه دارد. 🔺کتابخوان آمازون کیندل Oasis جدید رسما معرفی شد. این محصول از قابلیت تنظیم دمای رنگ نمایشگر بهره می برد که آن را تبدیل به اولین کتابخوان آمازون با این ویژگی می کند. 🔺این […]

نسل جدید کتابخوان آمازون کیندل اوسیس معرفی شد

🔺نسل جدید کتابخوان آمازون کیندل اوسیس از راه رسید. این کتابخوان قابلیت تنظیم دمای رنگ نمایشگر را برای کاربر به همراه دارد.

🔺کتابخوان آمازون کیندل Oasis جدید رسما معرفی شد. این محصول از قابلیت تنظیم دمای رنگ نمایشگر بهره می برد که آن را تبدیل به اولین کتابخوان آمازون با این ویژگی می کند.

🔺این قابلیت امکان تنظیم میزان گرمی رنگ را فراهم می کند. دمای بالاتر و یا رنگ های گرم تر باعث کاهش نورهای مزاحم می شود. با توجه به این موضوع، آمازون با استفاده از این قابلیت قصد دارد کاربران بدون آزار چشم های خود در شب مطالعه کنند.

🔺این ویژگی مانند تمام حالت های شب مورد استفاده در محصولات دیگر، قابل برنامه ریزی است. شما می توانید زمان فعال و غیرفعال شدن این ویژگی را به صورت دستی و یا بر اساس زمان طلوع و غروب خورشید تنظیم کنید.


برچسب ها :
دسته بندی : علم و تکنولوژی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات

سامانه پیامکی


برزگران | مجری و مشاور دیجیتال مارکتینگ (سئو)